Claimer

Podnikatelský víkend Petra Kroupy: Elita pro elity

„Pokud to neumíš vysvětlit jednoduše, nerozumíš tomu dostatečně dobře.“ To bylo motto podnikatelského víkendu Petra Kroupy, který se uskutečnil 30. června a 1. července v luxusním hotelu K Triumf ve východočeských Velichovkách. Hlavním tématem výběrové akce pro top osobnosti z Petrova partnerství bylo podnikání a budování firem. V excelentní atmosféře inspirativního setkání došlo ale i na ocenění nejúspěšnějších manažerů.

Podnikatelský víkend Petra Kroupy: Elita pro elity

Na dvoudenní vrcholové vzdělávací setkání partnerství Petra Kroupy se do lázeňského městečka Velichovky sjelo 80 osobností z celé republiky a jejich počet nebyl náhodný. Právě akce čítající 80 účastníků jsou podle Petra Kroupy nejefektivnější a jedná se o pravidlo, kterým se řídí od založení firmy. Opírá se totiž o základní zásadu našeho byznysu, kterou je neustálé budování malých celků, protože velkou firmu dokážete udělat pouze z nich. A budování firem bylo také hlavním tématem celého víkendu.

„S novými spolupracovníky, kterých tu máme 25, se bavíme o podnikání, budování firem, o prostoru, který Partners na trhu mají, potenciálu trhu, příležitosti, o tom proč vůbec budovat firmy, a v čem spočívá kouzlo finančnictví. Prostor je i na trénování komunikace či plánování kariéry. S těmi zkušenějšími pak hovoříme o tom, jak firmy rozvíjet, rozšiřovat a vést. Obecně řečeno, sešla se tady elita našeho byznysu a základním cílem je, aby těch elitářů bylo více,“ uvedl Petra Kroupa k programu akce.

Účastnící se během prvního dne rozdělili podle míry zkušeností do tří skupin, jednu, z nichž vedl právě Petr Kroupa a dalších dvou se ujali ředitelé Jan Pummer a Tomáš Gross. „Je tu super atmosféra a lidi jsou skvělí. Bylo vidět, že chtějí pracovat. A byť jsou tady třeba už dlouho a dosáhli svých cílů, chtějí se posouvat dál,“ hodnotil svoji skupinu Tomáš s tím, že celková atmosféra ve firmě mu přijde růstová, a přestože se někteří hledali, našli cesty ven a bylo to vidět i na velichovské akci, kde byli nové tváře a lidé, kterým se spojení s Partners líbí. V sobotu pak přijal pozvání jako host jeden z nejrůstovějších ředitelů v Partners David Kundrt (D1), který všem účastníkům předal své podnikatelské zkušenosti.

Předávání know-how i energie

„Všichni všem tady drží palce a navzájem se motivují. To je pro mě velmi inspirativní a podněcující. Nečekala jsem taky, že Petr Kroupa, jeden z nejvyšších představitelů společnosti, může být takový sympaťák a super člověk, se kterým si normálně popovídáte. Ze zaměstnání jsem byla zvyklá na cholerického šéfa, který hned vyletěl, když jsem řekla něco špatně. Tady nám nikdo žádnou chybu nevyčítal. Petr se nás jen snažil přivést na tu správnou cestu, abychom si na vše přišli sami,“ oceňovala podnikatelský seminář Trainee Jana Brožová.

Neméně nadšená byla i Kateřina Šimůnková, rovněž jedna z nových tváří: „Líbilo se mi předávání zkušeností a spousta příkladů. Celá akce je sama o sobě velmi motivující, dává mi chuť a spoustu energie do další práce.“

Na své si ale přišli i zkušení matadoři. Například Michal Janata (M2) si ze školení Honzy Pummera (D1) odváží celou řadu poznámek. Mezi nimi i poznání, že není problém s funkčností byznysu ale s množstvím aktivit. Zaujala ho také jedna z vět náborového rozhovoru: „Jak by měla vypadat nabídka, kterou byste přijal?“ A jak hodnotí atmosféru setkání? „Super, je vidět, že jsou tady lidé, kteří to myslí vážně. A také tím, jak si Petr zakládá na vysokých profesionálních standardech, jako je oblečení nebo včasné příchody, že se mu to povedlo vtisknout do celého partnerství. Lidi tady vypadají opravdu dobře.“

Odměna pro nejlepší

Nedílnou součástí podnikatelského víkendu bylo také oceňování nejúspěšnějších osobností partnerství Petra Kroupy. Role průvodce této části dne se ujal Senior Director Robin Šimek. Jako Nejlepšího budoucího vedoucího dle výkonu vyhlásil, ve spolupráci se sympatickou hosteskou, Davida Hlušičku (Senior Consultant II), Nejrůstovějším vedoucím s růstem 122 % se stal Roman Psohlavec, který vyhrál také kategorii Nejlepší Senior Consultant a dosáhl povýšení na M1. Do Klubu dobyvatelů trhu vstoupili, každý se dvěma lidmi po supervizi, Jakub Pavlovič (M2), Viktor Netuka (M1) a Filip Brodský (Senior Consultant II). Nejlepší M1 se stala Marcela Anderlová, kategorii M2 vyhrál Michal Farský, M3 Martin Holas a D1 Jan Pummer.

Kdo ví, co chce, ten to dostane

„Akce je výjimečná tím, že se setkají spolupracovníci napříč strukturami, a to jak horizontálně tak vertikálně. Jinými slovy, noví lidé se večer sejdou u jednoho stolu s ostřílenými poradci a manažery. A kdo chce a ví, proč sem jede, tak si to stoprocentně odveze,“ shrnul podnikatelský víkend Robin Šimek.

 
 
Tisknout  Poslat emailem 
*
*
*Vložit Komentář / Pro psaní a čtení komentářů se musíte přihlásit

Vloženo 0 komentářů


Vítejte na webu JsmePartners!

Nacházíte se na interním webovém portálu společnosti Partners určeném především pro poradenskou síť. Pokud hledáte korporátní web Partners... Přejít na web Partners.czSledujte naše finanční magazíny!

 

Peníze.cz Finmag


Nejnovější magazín ke stažení
Nejsledovanější články na webu


Aktuální komentáře / diskuse

Pavel Bednář: Video ani zvuková stopa stále nefunguje, ani odkaz níže a to jsem na počítači. Mohli by jste mi pros... více
INVESTIČNÍ CERTIFIKACE

Vladimír Weiss: Za mě palec nahoru! Hned mě napadla alegorie s Alzákem - a ten funguje podle všeho velmi dobře. více
Nový maskot Partners se představuje. Seznamte se!

Vladimír Weiss: Fandíme PISce a držíme palce 7STARS v obhajobě loňského prvenství :-) více
Říjen: dluhopisový Armagedon pokračuje

Karel Jiříček: Sympaťák to je a trendy, když vezmu, že takovýto look posbíral hodně preferenčních hlasů :) více
Nový maskot Partners se představuje. Seznamte se!

Sáva Střelec: 👍 Jsem rád, že měl někdo koule na to reagovat. Vidím to stejně. Takže tady taky jedna malá účelovka:... více
Andrej Babiš pro Partners: Byznysmen by měl mít hlavně sny