Claimer

Partners opět zářili na crossfitových závodech v Českých Budějovicích

Možná si vzpomínáte na nedávný článek o prvním ze série crossfitových závodů Bcross Challenge v Českých Budějovicích. Partners na něm byli dobře vidět a nejinak tomu bylo u druhého srpnového podniku Big Summer Bcross Games, kterého se zúčastnilo 168 atletů z celé České republiky a navštívilo jej přes 400 lidí.

Partners opět zářili na crossfitových závodech v Českých Budějovicích

„Jednalo se o dvoudenní atletické závody v Českých Budějovicích. Oba dva dny zahájily WOD (Workout of the Day – trénink dne) na letní plovárně.  Sobotní část jsme bohužel kvůli nepřízni počasí museli přestěhovat do vnitřních prostor gymu, nicméně vůbec ničemu to nevadilo. Neděle proběhla podle plánu na atletickém stadionu. Tam nás trošku pozlobily povětrnostní podmínky, ale vše jsme ustáli,“ přibližuje náš poradce Karel Valek, který, stejně jako u minulého závodu, převzal spolu s Editou Smržovou a Olgou Školaudy záštitou nad propagací naší značky. S cenami pro soutěžící opět pomohla Executive manažerka Andrea Gallistlová.

I tentokrát každý ze závodníků, judges, pořadatelů i pomocníků dostal dress s logem Partners a slovy „Kryjeme vám záda“, nechyběly ani prezentační předměty, bannery, či fotostěna. Každý kdo se zúčastnil doprovodných soutěží, odcházel s krásným náramkem Partners, který se všem moc líbil. Program oproti minulému závodu obohatil skákací hrad Partners, který měl obrovský úspěch! Zaskákal si v něm i synek bývalého hokejisty NHL Aleš Kotalík. A k hvězdným návštěvníkům akce patřil i fotbalista Karel Poborský.

Také během tohoto závodu bylo vstupné na akci dobrovolné a vybraná částka putovala na podporu dětského domova v Horní Plané. Několik dětí se dokonce celé akce účastnilo a díky Partners si to náležitě užily. „Vybrané vstupné v náš prospěch bylo už jen posledním střípkem do mozaiky dokonalosti. Dětem se na stadionu moc líbilo a ještě teď ze zážitku žijí. Doufejme, že nadšení do cvičení vydrží co nejdéle. Nejde jen o vytržení ze stereotypu života v Horní Plané a výlet do krajského města, ale také motivaci k proaktivnímu zdravému životnímu stylu, který jednoznačně funguje jako prevence patologického chování. Moje „díky“ je tedy opravdu širokospektrální,“ uvedl vychovatel dětského domova Cyril Nováček.

 
 
Tisknout  Poslat emailem 
*
*
*Vložit Komentář / Pro psaní a čtení komentářů se musíte přihlásit

Vloženo 0 komentářů


Vítejte na webu JsmePartners!

Nacházíte se na interním webovém portálu společnosti Partners určeném především pro poradenskou síť. Pokud hledáte korporátní web Partners... Přejít na web Partners.czSledujte naše finanční magazíny!

 

Peníze.cz Finmag


Nejnovější magazín ke stažení
Nejsledovanější články na webu


Aktuální komentáře / diskuse

Pavel Bednář: Video ani zvuková stopa stále nefunguje, ani odkaz níže a to jsem na počítači. Mohli by jste mi pros... více
INVESTIČNÍ CERTIFIKACE

Vladimír Weiss: Za mě palec nahoru! Hned mě napadla alegorie s Alzákem - a ten funguje podle všeho velmi dobře. více
Nový maskot Partners se představuje. Seznamte se!

Vladimír Weiss: Fandíme PISce a držíme palce 7STARS v obhajobě loňského prvenství :-) více
Říjen: dluhopisový Armagedon pokračuje

Karel Jiříček: Sympaťák to je a trendy, když vezmu, že takovýto look posbíral hodně preferenčních hlasů :) více
Nový maskot Partners se představuje. Seznamte se!

Sáva Střelec: 👍 Jsem rád, že měl někdo koule na to reagovat. Vidím to stejně. Takže tady taky jedna malá účelovka:... více
Andrej Babiš pro Partners: Byznysmen by měl mít hlavně sny