Claimer

Na stopě skotským tajemným legendám

Banda 60 prima lidí ve složení 25 nejlepších franšízantů, 25 nejúspěšnějších obchodníků z poboček Partners market a týmu Allianz vyrazila prozkoumat severní část Skotska. Samozřejmě nelze opomenout milou společnost Petra Borkovce a Radima Lukeše, ale chtěli jsme vás trochu napínat!

Na stopě skotským tajemným legendám

Skotsko je pro Petra velkou vášní. Proto si přál, aby si „vyvolení“ výlet co nejvíce užili a poznali alespoň část z toho nejlepšího, co země nabízí. A k vidění bylo opravdu hodně. Vytvořit si dokonalý obraz o historii a dějinách nám pomohly dvě znalé průvodkyně Martina s Petrou. 

Hřbitovní kvítí, koně a čočková

První den nás Edinburgh přivítal ve svém typickém podzimním počasí. „Při prohlídce centra jsme narazili na pověstný Greyfriars Kirkyard, nejslavnější a nejstrašidelnější ze všech hřbitovů v Edinburghu, kde je i hrobka muže se jménem Thomas Riddell, tedy původní jméno lorda Valdemorta z Harryho Pottera,“ vypráví se zaujetím Lucie Krejzová. Na večer byla připravena uvítací večeře se skvostnými čokoládovými brownies ve vyhlášené restauraci Howies Waterloo.

Ráno osazenstvo naskákalo do dvou autobusů směr sever. Prvním silným zážitkem byl nezapomenutelný pohled na ohromné sochy mytických koní v Kelpies a pro milovníky technických zázraků lodní výtah Falkirk Wheel. Pak přišla na řadu projížďka lodí po Loch Lomond a okupace menšího bistra, kde byla obsluha nenadálým počtem zákazníků tak vyvedena z míry, že většinu z nich chtě nechtě občerstvila pouze „čočkovkou“. Večer se trávil v krásném dobovém hotelu postaveném před více než 200 lety.

A to samozřejmě nebylo vše! Na pokračování se můžete těšit v zimním čísle časopisu JsmePartners.

 
 
Tisknout  Poslat emailem 
*
*
*Vložit Komentář / Pro psaní a čtení komentářů se musíte přihlásit

Vloženo 0 komentářů


Vítejte na webu JsmePartners!

Nacházíte se na interním webovém portálu společnosti Partners určeném především pro poradenskou síť. Pokud hledáte korporátní web Partners... Přejít na web Partners.czSledujte naše finanční magazíny!

 

Peníze.cz Finmag


Nejnovější magazín ke stažení

Aktuální komentáře / diskuse

Sáva Střelec: 👍 Jsem rád, že měl někdo koule na to reagovat. Vidím to stejně. Takže tady taky jedna malá účelovka:... více
Andrej Babiš pro Partners: Byznysmen by měl mít hlavně sny

Michal Janata: Příště by nám mohl popřát třeba Al Capone více
Andrej Babiš pro Partners: Byznysmen by měl mít hlavně sny

Michal Janata: Nerozumím tomu, proč potřebujeme hrát tomuto podvodníkovi kašpárky v jeho propagandě. více
Andrej Babiš pro Partners: Byznysmen by měl mít hlavně sny

Adam Petráček: Dobrý den. Toto video bylo vždy užitečným nástrojem v přípravě k investiční certifikaci. Bohužel nyn... více
INVESTIČNÍ CERTIFIKACE

Markéta Daxnerová: Dobrý den, pane Koubku, pokud jako poradce Partners potřebujete poradit v oblasti investic, obraťte ... více
Tabulka 4: Záporné sazby a spořivost, krachující evropské banky a ceny bytů