Claimer

Dětský den ve Zlaté Koruně: Děti nadchnul poník

Na začátku června uspořádali Partners pod vedením Andrey Gallistlové (M2) dětský den v malebné vesničce Zlatá Koruna nedaleko Českého Krumlova. Cílovou skupinou byli zejména klienti, pro které se snaží každý rok uspořádat nějakou zajímavou akci, aby měli možnost potkat se i při neformální příležitosti. Letos se dětského dne zúčastnilo 77 dětí, takže včetně rodičů a přátel se jednalo o event pro téměř 200 lidí.

Dětský den ve Zlaté Koruně: Děti nadchnul poník

„Počasí nám letos vyšlo vskutku na výbornou, když už od rána bylo ke 30 stupňům. Děti mohly navštívit různá stanoviště - jízdu na poníkovi, skákací hrad, opékání špekáčků a skákání v pytli. Menší děti jsme nemohli odlákat od skákacího hradu a asi nejvíce nadšené byly z poníka, se kterým se každý vyfotil a udělal menší okruh přírodou. Po absolvování jednotlivých stanovišť se děti přesunuly do cíle, kde každé dostalo drobný dárek. Během soutěžení svých ratolestí si měli dospělí možnost popovídat a atmosféru dokresloval DJ, který hrál nejdříve pro děti a s postupujícím časem přeladil na dospělé,“ popisuje Andrea Gallistlová s tím, že už má z akce několik pozitivních ohlasů a určitě plánuje další ročník. Již nyní má totiž několik nápadů, jak dětský den ještě vylepšit.

 
 
Tisknout  Poslat emailem 
*
*
*Vložit Komentář / Pro psaní a čtení komentářů se musíte přihlásit

Vloženo 0 komentářů


Vítejte na webu JsmePartners!

Nacházíte se na interním webovém portálu společnosti Partners určeném především pro poradenskou síť. Pokud hledáte korporátní web Partners... Přejít na web Partners.czSledujte naše finanční magazíny!

 

Peníze.cz Finmag


Nejnovější magazín ke stažení
Nejsledovanější články na webu


Aktuální komentáře / diskuse

Pavel Bednář: Video ani zvuková stopa stále nefunguje, ani odkaz níže a to jsem na počítači. Mohli by jste mi pros... více
INVESTIČNÍ CERTIFIKACE

Vladimír Weiss: Za mě palec nahoru! Hned mě napadla alegorie s Alzákem - a ten funguje podle všeho velmi dobře. více
Nový maskot Partners se představuje. Seznamte se!

Vladimír Weiss: Fandíme PISce a držíme palce 7STARS v obhajobě loňského prvenství :-) více
Říjen: dluhopisový Armagedon pokračuje

Karel Jiříček: Sympaťák to je a trendy, když vezmu, že takovýto look posbíral hodně preferenčních hlasů :) více
Nový maskot Partners se představuje. Seznamte se!

Sáva Střelec: 👍 Jsem rád, že měl někdo koule na to reagovat. Vidím to stejně. Takže tady taky jedna malá účelovka:... více
Andrej Babiš pro Partners: Byznysmen by měl mít hlavně sny