Claimer

Crossfit závodníci rozproudili krev účastníků BC Challenge. V dresech Partners

Spojili jsme síly s lehce adrenalinovými crossfitovými závody Bcross Challenge a stali se partnery všech tří akcí naplánovaných na rok 2017.

Crossfit závodníci rozproudili krev účastníků BC Challenge. V dresech Partners

Spolupráce Bcross Challenge a Partners odstartovala na akci s názvem Start Bcross Challenge, která se konala v nově otevřeném Bcross GYMu v Českých Budějovicích. Vstupné bylo dobrovolné a vybrané peníze putovaly na podporu dětského domova Horní Planá. Události se zúčastnili jak začátečníci, tak pokročilí mladí sportovci a bylo se rozhodně na co koukat. Příbuzní a fanoušci adrenalinové podívané své favority povzbuzovali a nebyla nouze ani o napínavé okamžiky. 

Každý ze závodníků, judges, pořadatelů i pomocníků dostal dres s logem Partners a atleti si odnesli balíček s dárkovými předměty. Pro návštěvníky si Partners připravili dvě soutěže o pobytové zájezdy a večeře - první na téma finanční gramotnosti a zkušenosti s finančním plánováním, druhou formou facebookové fotosoutěže. 

Záštitu nad závody z řad našich poradců převzali Karel Válek a Edita Smržová. „Účastníkům se akce líbila a my byli pro změnu nadšení z účastníků, s nimiž jsme si příjemně popovídali. Už teď se moc těšíme na srpnovou událost Big Summer Bcross Games,"říká finanční poradce Karel Válek.  

 

 
 
Tisknout  Poslat emailem 
*
*
*


Vložit Komentář / Pro psaní a čtení komentářů se musíte přihlásit

Vloženo 0 komentářů


Vítejte na webu JsmePartners!

Nacházíte se na interním webovém portálu společnosti Partners určeném především pro poradenskou síť. Pokud hledáte korporátní web Partners... Přejít na web Partners.czSledujte naše finanční magazíny!

 

Peníze.cz Finmag


Nejnovější magazín ke stažení
Nejsledovanější články na webu


Aktuální komentáře / diskuse

Pavel Bednář: Video ani zvuková stopa stále nefunguje, ani odkaz níže a to jsem na počítači. Mohli by jste mi pros... více
INVESTIČNÍ CERTIFIKACE

Vladimír Weiss: Za mě palec nahoru! Hned mě napadla alegorie s Alzákem - a ten funguje podle všeho velmi dobře. více
Nový maskot Partners se představuje. Seznamte se!

Vladimír Weiss: Fandíme PISce a držíme palce 7STARS v obhajobě loňského prvenství :-) více
Říjen: dluhopisový Armagedon pokračuje

Karel Jiříček: Sympaťák to je a trendy, když vezmu, že takovýto look posbíral hodně preferenčních hlasů :) více
Nový maskot Partners se představuje. Seznamte se!

Sáva Střelec: 👍 Jsem rád, že měl někdo koule na to reagovat. Vidím to stejně. Takže tady taky jedna malá účelovka:... více
Andrej Babiš pro Partners: Byznysmen by měl mít hlavně sny