Claimer

Zuzana Dvořáková: Nová supervizorka v call centru

Brněnské call centrum má novou tvář. A není to tvář jen tak ledajaká. Půvabná Zuzana Dvořáková, nová supervizorka, se představuje.

Partners pomáhají syrským uprchlíkům

Zástupci Partners spolu s Regionální katolickou charitou ve Veselí nad Moravou pod záštitou české ambasády v Bejrútu shromáždili humanitární pomoc pro syrské ženy v jižním Libanonu.

Příběh Partners – 2. díl

Je zde opět Petr BORKOVEC, jeden ze zakladatelů společnosti Partners, a pokračuje se svým vyprávěním o pohádce zvané Partners. Na první část rozhovoru navazuje skrze téma expanze do Polska.

Nábor aneb co funguje nejen v jižních Čechách

Jak může vypadat přirozené navazování kontaktů a získávání obchodních vztahů v podání manažerů Martina FRANTÍKA a Jana NOVÁKA.

Soutěž: Finance v kapse! Víte všechno?

Rádi soutěžíte? A ještě raději vyhráváte? Pokud ano, máme tu něco pro vás. A o co vlastně můžete bojovat? Desková hra Finance v kapse čeká na tři nejrychlejší správné odpovídající respondenty. Pro nejrychlejšího ze všech máme připraveno ještě něco na...

Vy o Partners: Jak dopadla anketa?

Přinášíme výsledky rozsáhlého výzkumu mezi všemi poradci i manažery Partners. Dozvíte se, že nejspokojenější je ředitelství Radima VOJTKA a Honzy KREJČIŘÍKA, že nejvíce vás v podnikání trápí administrativa, i že za nejdůležitější považujete hodnoty a...

Budování vlastní podnikatelské vize Partners

Jaké vize má úspěšná ředitelka Kristina ŽŮRKOVÁ? Podělí se s vámi třeba o to, jak může vypadat budování fungujícího mikroprostředí. Sekundovat ji bude úspěšný kolega Josef KARADY.

Příběh Partners – 1. díl

Petr BORKOVEC, jeden ze zakladatelů společnosti Partners, popisuje své sny a cíle při jejím budování.

Desková hra Finance v kapse je na světě

Finanční poradce, pojišťovák, bankéřka, investiční makléřka a rentiér, to je pět tváří nové deskové hry z produkce Partners.


Vítejte na webu JsmePartners!

Nacházíte se na interním webovém portálu společnosti Partners určeném především pro poradenskou síť. Pokud hledáte korporátní web Partners... Přejít na web Partners.czSledujte naše finanční magazíny!

 

Peníze.cz Finmag


Nejnovější magazín ke stažení
Nejsledovanější články na webu


Aktuální komentáře / diskuse

Pavel Bednář: Video ani zvuková stopa stále nefunguje, ani odkaz níže a to jsem na počítači. Mohli by jste mi pros... více
INVESTIČNÍ CERTIFIKACE

Vladimír Weiss: Za mě palec nahoru! Hned mě napadla alegorie s Alzákem - a ten funguje podle všeho velmi dobře. více
Nový maskot Partners se představuje. Seznamte se!

Vladimír Weiss: Fandíme PISce a držíme palce 7STARS v obhajobě loňského prvenství :-) více
Říjen: dluhopisový Armagedon pokračuje

Karel Jiříček: Sympaťák to je a trendy, když vezmu, že takovýto look posbíral hodně preferenčních hlasů :) více
Nový maskot Partners se představuje. Seznamte se!

Sáva Střelec: 👍 Jsem rád, že měl někdo koule na to reagovat. Vidím to stejně. Takže tady taky jedna malá účelovka:... více
Andrej Babiš pro Partners: Byznysmen by měl mít hlavně sny