Claimer

Být motivován a umět motivovat. Bez toho ani ránu

Petr Kroupa, Partner a proslulý motivátor, je známý úzkým vztahem ke své struktuře. Má největší radost tehdy, když vidí, že lidé kolem něj rostou v osobnosti. Navrací lidem sebevědomí, aby uměli prodávat ne fakta, ale sami sebe.

Partners oceněni Czech Superbrands Award

Ocenění Czech Superbrands Award, tedy „Česká Superznačka“, letos získali Partners. Superbrands je jedna z neuznávanějších autorit v hodnocení a odměňování obchodních značek. Z původních 50 tisíc nominovaných se jí nyní může pyšnit 280 značek působící...

Oslava povýšených na výroční konferenci

Bez oslavy povýšených by snad výroční konference Partners ani nemohla být. A tak i 13. března se v pražském hotelu Clarion povyšovalo do manažerských a také jedné direktorské pozice.

Na výroční konferenci se lámaly rekordy

Výroční konference v hotelu Clarion udělala 13. března tečku za týdny důkladných příprav. Bohatý program, kterým provázeli tak jako loni sporťáci Vojtěch Bernatský a Petr Svěcený, byl doslova nabitý zajímavými momenty.

Partneři ocenili své spolupracovníky

Máme tu jaro a s ním k nám přicházejí tradiční jarní konference partnerů. Trio Petr KROUPA, Jitka LUCBAUEROVÁ a Petr WELSCH spojili své síly a uspořádali jednu z prvních velkých motivačních akcí roku.

Nejkrásnější dívka roku s Partners

19. října se v Blansku uskutečnila akce doslova plná krásy. O titul nejkrásnější dívka roku se utkaly krásky z celé České republiky a Partners byli u toho.

Nové číslo JsmePartners už se řítí

Jaro klepe na dveře a s ním přichází nové číslo oblíbeného čtvrtletníku. Jste zvědaví, co se událo, koho jsme oslovili a komu nahlédnete do soukromí? Vůbec první, kdo bude mít s novým číslem čest, budou účastníci výroční konference v Praze již příští...

Pohled na zasněžené vrcholky Alp s Generali

Nový čtyřhvězdičkový hotel Gradonna Mountain Resort ve východním Tyrolsku nabídl po dlouhé cestě vítané útočiště více než stovce účastníků únorového Leaders Clubu.

Partners v éteru

Mediálně vytížený Josef UCHYTIL se během minulých týdnů a měsíců objevil v pořadu Byznys párty na radiu Frekvenci 1. Pozastavil se nad tématy důchodová reforma, rekordně nízké úrokové sazby hypoték, cestovní pojištění a nebezpečí předvánočních půjček...

Novinka: Den úspěšných podnikatelů

Stanislav Bernard, Margareta Křížová a Marian Jelínek. Uhádnete, co spojuje tato tři jména? Jsou to úspěšní podnikatelé, kteří vystoupí na otvíráku akce Den úspěšných podnikatelů.


Vítejte na webu JsmePartners!

Nacházíte se na interním webovém portálu společnosti Partners určeném především pro poradenskou síť. Pokud hledáte korporátní web Partners... Přejít na web Partners.czSledujte naše finanční magazíny!

 

Peníze.cz Finmag


Nejnovější magazín ke stažení
Nejsledovanější články na webu


Aktuální komentáře / diskuse

Pavel Bednář: Video ani zvuková stopa stále nefunguje, ani odkaz níže a to jsem na počítači. Mohli by jste mi pros... více
INVESTIČNÍ CERTIFIKACE

Vladimír Weiss: Za mě palec nahoru! Hned mě napadla alegorie s Alzákem - a ten funguje podle všeho velmi dobře. více
Nový maskot Partners se představuje. Seznamte se!

Vladimír Weiss: Fandíme PISce a držíme palce 7STARS v obhajobě loňského prvenství :-) více
Říjen: dluhopisový Armagedon pokračuje

Karel Jiříček: Sympaťák to je a trendy, když vezmu, že takovýto look posbíral hodně preferenčních hlasů :) více
Nový maskot Partners se představuje. Seznamte se!

Sáva Střelec: 👍 Jsem rád, že měl někdo koule na to reagovat. Vidím to stejně. Takže tady taky jedna malá účelovka:... více
Andrej Babiš pro Partners: Byznysmen by měl mít hlavně sny