Claimer

Vy o Partners: Jak dopadla anketa?

Přinášíme výsledky rozsáhlého výzkumu mezi všemi poradci i manažery Partners. Dozvíte se, že nejspokojenější je ředitelství Radima VOJTKA a Honzy KREJČIŘÍKA, že nejvíce vás v podnikání trápí administrativa, i že za nejdůležitější považujete hodnoty a...

Budování vlastní podnikatelské vize Partners

Jaké vize má úspěšná ředitelka Kristina ŽŮRKOVÁ? Podělí se s vámi třeba o to, jak může vypadat budování fungujícího mikroprostředí. Sekundovat ji bude úspěšný kolega Josef KARADY.

Příběh Partners – 1. díl

Petr BORKOVEC, jeden ze zakladatelů společnosti Partners, popisuje své sny a cíle při jejím budování.

Desková hra Finance v kapse je na světě

Finanční poradce, pojišťovák, bankéřka, investiční makléřka a rentiér, to je pět tváří nové deskové hry z produkce Partners.

Zásadní kroky v Partners

Jaké zásadní kroky při své cestě do vedoucích pozic ovlivnily Petra Welsche D1 a Pavla Sekaninu M2?

Brněnská vánoční konference Partners

Začátek prosince byl v Brně ve znamení předvánočních příprav, ale i vánoční konference partnerství Petra Borkovce a jeho ředitelů. Místem konání bylo ověřené BOBY CENTRUM.

Jede se na Havaj!

Nejrůstovější manažeři a ředitelé Partners v období od ledna do srpna 2014 si vychutnají zlaté pláže, zelené pralesy a soptící vulkány havajských ostrovů. Nastartujte svůj byznys už dnes a pojeďte s námi!

Partners otevírají dveře vysokých škol

Společnost se svým unikátním vzdělávacím systémem, týmem analytiků a marketingovou podporou v těchto dnech startuje pilotní projekty v rámci spolupráce s vysokými školami. Jsou součástí velkého centrálně koordinovaného plánu na podporu náboru.

Zajímavé podnikání v Partners

Úspěch v byznysu z nebe nepadá! Vysílání vás provede cestou úspěšných podnikatelů Petry Markové a Pavla Dymáka, kteří se s vámi podělí o zkušenosti, které evidentně fungují.


Vítejte na webu JsmePartners!

Nacházíte se na interním webovém portálu společnosti Partners určeném především pro poradenskou síť. Pokud hledáte korporátní web Partners... Přejít na web Partners.czSledujte naše finanční magazíny!

 

Peníze.cz Finmag


Nejnovější magazín ke stažení

Aktuální komentáře / diskuse

Michal Janata: Příště by nám mohl popřát třeba Al Capone více
Andrej Babiš pro Partners: Byznysmen by měl mít hlavně sny

Michal Janata: Nerozumím tomu, proč potřebujeme hrát tomuto podvodníkovi kašpárky v jeho propagandě. více
Andrej Babiš pro Partners: Byznysmen by měl mít hlavně sny

Adam Petráček: Dobrý den. Toto video bylo vždy užitečným nástrojem v přípravě k investiční certifikaci. Bohužel nyn... více
INVESTIČNÍ CERTIFIKACE

Markéta Daxnerová: Dobrý den, pane Koubku, pokud jako poradce Partners potřebujete poradit v oblasti investic, obraťte ... více
Tabulka 4: Záporné sazby a spořivost, krachující evropské banky a ceny bytů

Michal Koubek: Dobrý den, poslední informace už docela zavánějí sdělením připravte se na krizi, může být ještě větš... více
Tabulka 4: Záporné sazby a spořivost, krachující evropské banky a ceny bytů