Claimer

Pavel Kohout: Trhu vládne psychologie

Klienti se poradců často ptají, co bude dál, jak se bude vyvíjet světová ekonomika a hodnota jejich investic. Nechtějí ale slyšet jen "mlžení". Jak na takovou otázku reagovat? Svoji odpověď nabízí PAVEL KOHOUT.

mBank: smutný konec jedné pohádky?

Z mBank si můžeme vzít ponaučení, že význam upřímné a pravdivé komunikace s klienty stále roste, napsal včera TOMÁŠ PROUZA na iHNed.cz. Jeho blog se poté stal nejčtenějším v historii zpravodajského serveru Hospodářských novin.

Kateřina Palková: Jsem idealista ze zásady

„Ke kontrole letos přibude prevence. Nebudeme přijímat lidi, kteří nemají šanci uspět," říká v rozhovoru výkonná ředitelka Partners KATEŘINA PALKOVÁ.

Video: Vzpomínka na Mexiko

Pohodovou vzpomínku na podzimní cestu Partners do Mexika připravil a vlastníma rukama sestříhal PETR CHMELAŘ. Pěkná inspirace pro všechny, kteří se chtějí nominovat na další velké cesty :-)

Video: Jaká je budoucnost penzijních fondů?

„Bojíte se, že přijdete o svou penzi?“ ptá se moderátor televize Z1. „Ne, o svoji penzi, zejména tu od státu, se nebojím. Já jsem ji totiž už dávno odepsal,“ odpovídá VLADIMÍR BEZDĚK v sestřihu pořadu Leader's Club.

Partners vyhlásili 365 dnů otevřených dveří

Rozhodli jsme se vyhlásit “365 dnů otevřených dveří” do společnosti Partners. Každý kolega z branže může díky webu jsmePartners.cz nahlédnout do reality společnosti Partners, zeptat se na cokoli jejích poradců i managementu.

Video: Změny v investičním programu Rentier Invest

Výhodnější způsob předplácení vstupního poplatku a další novinky v oblíbeném programu životního cyklu Rentier Invest představuje LUCIE SIMPARTLOVÁ z Pioneer Investments.

Partners spolupracují s Národní radou zdravotně postižených

Národní rada zdravotně postižených navázala spolupráci v oblasti finančních produktů s poradenskou společností Partners. Cílem této spolupráce je zajistit pro zdravotně postižené zvýhodněné finanční produkty a poskytnout jim nadstandardní finanční po...

Pravidelné a jednorázové investice skupiny AXA

Certifikát Balance 6 a Generace X, to jsou dva nové produkty finanční skupiny AXA vhodné pro pravidelné a jednorázové investování. Jejich stručnou charakteristiku nabízí MAREK ZEMAN.

Krotitelé chrání před zlými duchy

"Natáčení Krotitelů dluhů pro Českou televizi mě utvrdilo v tom, že rozumné nakládání s penězi je pro lidi hned po zdraví to nejdůležitější v jejich životě," říká o své televizní zkušenosti ZDENĚK ŠIMEK.


Vítejte na webu JsmePartners!

Nacházíte se na interním webovém portálu společnosti Partners určeném především pro poradenskou síť. Pokud hledáte korporátní web Partners... Přejít na web Partners.czSledujte naše finanční magazíny!

 

Peníze.cz Finmag


Nejnovější magazín ke stažení

Aktuální komentáře / diskuse

Sáva Střelec: 👍 Jsem rád, že měl někdo koule na to reagovat. Vidím to stejně. Takže tady taky jedna malá účelovka:... více
Andrej Babiš pro Partners: Byznysmen by měl mít hlavně sny

Michal Janata: Příště by nám mohl popřát třeba Al Capone více
Andrej Babiš pro Partners: Byznysmen by měl mít hlavně sny

Michal Janata: Nerozumím tomu, proč potřebujeme hrát tomuto podvodníkovi kašpárky v jeho propagandě. více
Andrej Babiš pro Partners: Byznysmen by měl mít hlavně sny

Adam Petráček: Dobrý den. Toto video bylo vždy užitečným nástrojem v přípravě k investiční certifikaci. Bohužel nyn... více
INVESTIČNÍ CERTIFIKACE

Markéta Daxnerová: Dobrý den, pane Koubku, pokud jako poradce Partners potřebujete poradit v oblasti investic, obraťte ... více
Tabulka 4: Záporné sazby a spořivost, krachující evropské banky a ceny bytů