Claimer

Likvidační specialista: Novinka analytického oddělení

Senior consultant Lukáš KAPLAN se v září stal jedním z prvních držitelů prestižního certifikátu EFA v České republice. Své know-how od nového roku využívá při výkonu funkce likvidačního specialisty. Jedná se o speciální post zřízený v rámci analytick...

Partners na English campu

Aktivity organizace Most podpořil charitativním grantem Team manager Partners Daniel PERDOCH.

Nové KC v Jablonci nad Nisou

Za realizací projektu dalšího klientského centra Partners v severních Čechách stojí manažeři Romana DANILEVIČOVÁ, David BŘEČKA, Filip ŠTUPL a Radim KŘÍŽEK.

Šťastný úsměv v podání Partners

Nadační fond, který pečuje o děti s rozštěpem obličeje, podpořili poradci Partners Lenka STEHLÍKOVÁ a Tomáš PURM.

Finanční předsevzetí pro rok 2012: Češi se chystají utáhnout si opasky

Z průzkumu, který jsme iniciovali na sklonku roku 2011, vyplývá, že 40 % Čechů je smířeno s tím, že si v letošním roce bude muset utáhnout opasky a nebude vytvářet žádné finanční rezervy - tedy bude žít od výplaty k výplatě.

Partners web TV: Partners tripy jinak

V pondělí 16. 1. od 12:00 chystáme vysílání s Davidem Pokorným a Petrem Borkovcem, na které se určitě nezapomeňte dívat, protože vás čekají ucelené informace o Partners Tripech v roce 2012 a 2013. V tomto roce se mění kritéria a počet účastníků cest....

Druhá devítka poradců Partners zamířila mezi světovou špičku

Již osmnáct poradců Partners je držiteli prestižního certifikátu €FA™. Podívejte se na fotografie pořízené během závěrečné zkoušky!

Partners web TV: Partners komodity invest

V pátek 13.1. od 10:00 startuje další vysílání Partners web TV. Analytik Partners Aleš Tůma a jeho protějšek ve společnosti AXA Lubor Vrlák vám představí unikátní novinku v portfoliu Partners, exkluzivní produkt Partners Komodity Invest.

Proč doopravdy máme novou finanční analýzu?

Mysleli jste si, že nová analýza je jenom líbivý sešit a otravné množství kolonek k vyplnění kvůli FiPu? Omyl! Petr BORKOVEC vysvětluje, že ve skutečnosti je nová analýza především o ochraně každého poradce a profesionalitě dlouhodobé služby.

Charitativní grant pro SOS vesničku Brno

Poslání SOS vesničky v Brně – Medlánkách, která se zabývá integrací dětí do společnosti, se zalíbilo manažerovi Partners Robertu SKOUPILOVI natolik, že se rozhodl věnovat organizaci grant ve výši 50 tisíc korun.


Vítejte na webu JsmePartners!

Nacházíte se na interním webovém portálu společnosti Partners určeném především pro poradenskou síť. Pokud hledáte korporátní web Partners... Přejít na web Partners.czSledujte naše finanční magazíny!

 

Peníze.cz Finmag


Nejnovější magazín ke stažení
Nejsledovanější články na webu


Aktuální komentáře / diskuse

Pavel Bednář: Video ani zvuková stopa stále nefunguje, ani odkaz níže a to jsem na počítači. Mohli by jste mi pros... více
INVESTIČNÍ CERTIFIKACE

Vladimír Weiss: Za mě palec nahoru! Hned mě napadla alegorie s Alzákem - a ten funguje podle všeho velmi dobře. více
Nový maskot Partners se představuje. Seznamte se!

Vladimír Weiss: Fandíme PISce a držíme palce 7STARS v obhajobě loňského prvenství :-) více
Říjen: dluhopisový Armagedon pokračuje

Karel Jiříček: Sympaťák to je a trendy, když vezmu, že takovýto look posbíral hodně preferenčních hlasů :) více
Nový maskot Partners se představuje. Seznamte se!

Sáva Střelec: 👍 Jsem rád, že měl někdo koule na to reagovat. Vidím to stejně. Takže tady taky jedna malá účelovka:... více
Andrej Babiš pro Partners: Byznysmen by měl mít hlavně sny