Claimer

Partners podpořili unikátní terapeutický program

Rozvoj dětského terapeutického programu fungujícího na principu pulsního elektromagnetického pole umožnil svým charitativním grantem ředitel Partners Marek LIŠKA.

Partners web TV: Nová analýza, souhlas a výplata provizí

Konec odložené výplatě provizí kvůli skenům analýzy! Od 1.11.2011 je nutné u každého nového klienta mít souhlas se zpracováním osobních údajů a naskenovanou analýzu. Zní to hrozně jednoduše... Petr Bartoš vám ve dalším vysílání 16.2. ve 12:00 předsta...

"Babylonská" konference Petra Kroupy

V pořadí již třetí konference ředitelství Petra Kroupy se uskutečnila na začátku února v libereckém hotelu Babylon.

Partners web TV: Partners bankovní služby a Partners investiční společnost

Manažerky dvou významných projektů, Dagmar Prajzlerová a Lucie Simpartlová, vám v pondělí 13.2. od 12:00 přinesou novinky o Partners bankovních službách a Partners investiční společnosti.

Výroční konference: Přípravy v plném proudu!

Již brzy oslaví naše společnost páté narozeniny. Výroční konferencí uspořádaná při této příležitosti se bude konat přesně za měsíc, 8. března 2012 v pražském hotelu Clarion.

Když jsou poradci sami doma...

Poradci Partners Petr CHODOVSKÝ a Dušan MÁTL byli hosty oblíbeného pořadu České televize Sama doma.

Ochrana spotřebitele na finančním trhu? Naši poradci vědí, jak na to!

Poradci Partners Iveta SHORNÁ a Matěj ŘIČÁNEK stanuli na stupni vítězů v soutěži, kterou uspořádala Ekonomicko-správní fakulta Masarykovy univerzity ve spolupráci s Českou národní bankou.

Partners web TV: VIP kanceláře

Manažer projektu Martin Pivoda vám spolu s VIP poradcem Davidem Kučerou v pondělí 6.2. ve 12:00 představí projekt VIP poradenských kanceláří, který zavádí nové kariérní a podnikatelské možnosti pro profesionální poradce.

Partners komodity invest: na růstu cen benzínu se dá i vydělat

Novinka v produktovém portfoliu s názvem Partners komodity invest je unikátem v několika ohledech: při splnění podmínek garantuje návrat minimálně investované částky nebo nulové poplatky za správu. Pozor! Upisovací období končí již 30. dubna.

Konference Jana Hárovníka již potřetí

V pořadí třetí konference ředitelství Jana Hárovníka se odehrála začátkem ledna v pražském hotelu Savoy. Podrobnosti nám prozradil přímo hlavní organizátor, Jan HÁROVNÍK osobně.


Vítejte na webu JsmePartners!

Nacházíte se na interním webovém portálu společnosti Partners určeném především pro poradenskou síť. Pokud hledáte korporátní web Partners... Přejít na web Partners.czSledujte naše finanční magazíny!

 

Peníze.cz Finmag


Nejnovější magazín ke stažení

Aktuální komentáře / diskuse

Sáva Střelec: 👍 Jsem rád, že měl někdo koule na to reagovat. Vidím to stejně. Takže tady taky jedna malá účelovka:... více
Andrej Babiš pro Partners: Byznysmen by měl mít hlavně sny

Michal Janata: Příště by nám mohl popřát třeba Al Capone více
Andrej Babiš pro Partners: Byznysmen by měl mít hlavně sny

Michal Janata: Nerozumím tomu, proč potřebujeme hrát tomuto podvodníkovi kašpárky v jeho propagandě. více
Andrej Babiš pro Partners: Byznysmen by měl mít hlavně sny

Adam Petráček: Dobrý den. Toto video bylo vždy užitečným nástrojem v přípravě k investiční certifikaci. Bohužel nyn... více
INVESTIČNÍ CERTIFIKACE

Markéta Daxnerová: Dobrý den, pane Koubku, pokud jako poradce Partners potřebujete poradit v oblasti investic, obraťte ... více
Tabulka 4: Záporné sazby a spořivost, krachující evropské banky a ceny bytů