Claimer

Finanční předsevzetí pro rok 2012: Češi se chystají utáhnout si opasky

Z průzkumu, který jsme iniciovali na sklonku roku 2011, vyplývá, že 40 % Čechů je smířeno s tím, že si v letošním roce bude muset utáhnout opasky a nebude vytvářet žádné finanční rezervy - tedy bude žít od výplaty k výplatě.

Partners web TV: Partners tripy jinak

V pondělí 16. 1. od 12:00 chystáme vysílání s Davidem Pokorným a Petrem Borkovcem, na které se určitě nezapomeňte dívat, protože vás čekají ucelené informace o Partners Tripech v roce 2012 a 2013. V tomto roce se mění kritéria a počet účastníků cest....

Druhá devítka poradců Partners zamířila mezi světovou špičku

Již osmnáct poradců Partners je držiteli prestižního certifikátu €FA™. Podívejte se na fotografie pořízené během závěrečné zkoušky!

Partners web TV: Partners komodity invest

V pátek 13.1. od 10:00 startuje další vysílání Partners web TV. Analytik Partners Aleš Tůma a jeho protějšek ve společnosti AXA Lubor Vrlák vám představí unikátní novinku v portfoliu Partners, exkluzivní produkt Partners Komodity Invest.

Proč doopravdy máme novou finanční analýzu?

Mysleli jste si, že nová analýza je jenom líbivý sešit a otravné množství kolonek k vyplnění kvůli FiPu? Omyl! Petr BORKOVEC vysvětluje, že ve skutečnosti je nová analýza především o ochraně každého poradce a profesionalitě dlouhodobé služby.

Charitativní grant pro SOS vesničku Brno

Poslání SOS vesničky v Brně – Medlánkách, která se zabývá integrací dětí do společnosti, se zalíbilo manažerovi Partners Robertu SKOUPILOVI natolik, že se rozhodl věnovat organizaci grant ve výši 50 tisíc korun.

Novinky v portfoliu: Partners Auto a Partners Domov

V závěru roku 2011 představili Partners ve spolupráci s pojišťovnou Allianz dva nové exkluzivní produkty: pojištění Partners Auto a Partners Domov. Přinášíme vám fotogalerii ze slavnostního uvedení produktových novinek, které proběhlo v Praze a Brně ...

Partners podpořili prachatický hospic

Celkovou částkou 65 000 korun přispěli na provoz a propagaci Hospicu sv. Jana N. Neumanna v Prachaticích manželé Daniela a Tomáš UHLÍKOVI, Kamil ŠTĚPÁN a centrála Partners.

Nová finanční analýza Partners se Zbyňkem Mátlem

V pondělí 2. ledna startuje od 12 hodin první vysílání roku 2012 na téma nové finanční analýzy Partners. Vysílání povede jeden z tvůrců nového formuláře analýzy a autor manuálu pro jeho užívání, senior manažer Zbyněk Mátl.

Senátorské okénko Michala Slunečka

Větší podpora pro VIP poradce v rámci kariérového plánu - to byl jeden z hlavních bodů jednání senátu Partners. Podrobnosti nám prozradil Executive Manager Michal SLUNEČKO.


Vítejte na webu JsmePartners!

Nacházíte se na interním webovém portálu společnosti Partners určeném především pro poradenskou síť. Pokud hledáte korporátní web Partners... Přejít na web Partners.czSledujte naše finanční magazíny!

 

Peníze.cz Finmag


Nejnovější magazín ke stažení

Aktuální komentáře / diskuse

Michal Janata: Příště by nám mohl popřát třeba Al Capone více
Andrej Babiš pro Partners: Byznysmen by měl mít hlavně sny

Michal Janata: Nerozumím tomu, proč potřebujeme hrát tomuto podvodníkovi kašpárky v jeho propagandě. více
Andrej Babiš pro Partners: Byznysmen by měl mít hlavně sny

Adam Petráček: Dobrý den. Toto video bylo vždy užitečným nástrojem v přípravě k investiční certifikaci. Bohužel nyn... více
INVESTIČNÍ CERTIFIKACE

Markéta Daxnerová: Dobrý den, pane Koubku, pokud jako poradce Partners potřebujete poradit v oblasti investic, obraťte ... více
Tabulka 4: Záporné sazby a spořivost, krachující evropské banky a ceny bytů

Michal Koubek: Dobrý den, poslední informace už docela zavánějí sdělením připravte se na krizi, může být ještě větš... více
Tabulka 4: Záporné sazby a spořivost, krachující evropské banky a ceny bytů