Používáte nástroj pro blokování reklamy. Pokud nám chcete pomoci, vypněte si blokování reklamy na našem webu. Zde najdete jednoduchý návod. Děkujeme.

Zdravé stravování

Lucie Krejzová | 1. 5. 2016 | Vstoupit do diskuze

Každý den Vám přivezeme 5 porcí čerstvého jídla pro zdravý a vyvážený jídelníček. Přesvědčte se, že zdravé stravování může být chutné a zároveň syté. Náš jídelníček sestavuje nutriční specialistka Mgr. Kateřina Šimková a pro přípravu využíváme kvalitní suroviny. Nabízíme programy zdravého stravování pro dietu, hodnotnou stravu i aktivní život.

Zdravé stravování

PROJEKT SE PŘEDSTAVUJE

Přečtěte si více informací a vyberte si program, který Vám bude nejlépe sedět.

Pro Partners je vyjednaná fixní sleva 15 %, která nelze kombinovat s jinými slevami nebo akcemi. Pro získání slevy je potřeba v objednávkovém formuláři vyplnit do kolonky "bonusový kód" vložit heslo: Partners a objednávku provést pod firemní emailovou adresou (@partners.cz). 

PŘÍNOS

Toužíte najít harmonii mezi pracovním shonem a kvalitním stravováním? Právě krabičková dieta může být přínosem pro Váš zdravý životní styl. 

KONTAKT

Email: info@zdravestravovani.cz
Zelená linka: 800 204 204 (pondělí až pátek 8 - 16 h)

DISKUTUJTE S NÁMI

  • Co říkáte na nabízené služby? 

  • Jaké jsou Vaše zkušenosti?

  • Oceníme každý podnět v diskuzi pod článkem.    

64

Komentáře

Celkem 0 komentářů v diskuzi

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb nám k tomu udělujete souhlas. Další informace.

OK