Používáte nástroj pro blokování reklamy. Pokud nám chcete pomoci, vypněte si blokování reklamy na našem webu. Zde najdete jednoduchý návod. Děkujeme.

Michal Oppl: Jaké máte cíle pro rok 2017

Michal Oppl | 3. 3. 2017 | Vstoupit do diskuze

V loňském roce jsme dosáhli růstu 5,73 % s průměrem na osobu cca 240 BJ. Na konci loňského roku jsme už začali pracovat na zvýšení aktivit, stanovením standardů úspěchu a osobního výkonu. Spolu se zvýšeným náborem můžeme v roce 2017 hravě atakovat meziroční růst 10 %.

Michal Oppl: Jaké máte cíle pro rok 2017

Společně s Partnerstvím Petra Borkovce rozjíždíme další cyklus vzdělávání manažerů Train The Trainer, jehož cílem je právě zvýšení dovedností a kompetencí manažerů v náboru i osobním výkonu. Hodně si také slibuji od spolupráce s Mírou Pořízkem (D2), Mirkem Rájou (D2) a Kristi Žůrkovou (D2), se kterými budeme společně rozjíždět Akademii budoucích vedoucích. Úspěch obou těchto projektů bude klíčový pro úspěch a růst v příštím roce. Věřím, že právě budoucí vedoucí a současní M1 a M2 v sobě mají obrovský a nevyužitý potenciál.

Zároveň budeme pokračovat ve stávajících projektech podporujících nábor, jako jsou semináře a workshopy pro klienty a veřejnost, a také ve výuce na dvou VŠ v Brně.

Příští rok přeje připraveným! A to my rozhodně budeme!!! A vy?

16

Komentáře

Celkem 0 komentářů v diskuzi

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb nám k tomu udělujete souhlas. Další informace.

OK