Používáte nástroj pro blokování reklamy. Pokud nám chcete pomoci, vypněte si blokování reklamy na našem webu. Zde najdete jednoduchý návod. Děkujeme.

Dám ti kanára!

30. 7. 2019 | Vstoupit do diskuze

Park Lužánky v Brně hostil další ročník oblíbeného tenisového turnaje dvojic – poprvé pod křídly nového obchodního partnera: pojišťovny Youplus.

Dám ti kanára!

V tenisovém souboji se nakonec utkalo 17 dvojic. Většinou se jednalo o známé tváře z Partners, které se této sportovní akce účastní pravidelně, ale přibylo i několik neohrožených nováčků.

Jednotlivé páry byly rozlosovány do 4 skupin, z nichž dvojice umístěné na prvních dvou místech postupovaly do pavouka o vítězství. Ostatní si to pak rozdali v boji o malé finále.

Po urputných bojích se nakonec z vítězství radovala dvojice: Volas – Kucharík, kteří ve finále zdolali pár: Blažek – Novák. Třetí místo obsadilo duo: Frantík – Zelenka. Vítězem malého finále se stal tým Holý – Fruhauf.

Důležitější než celkové výsledky byl ale příjemně strávený den v krásném prostředí a ve společnosti fajn lidí. Sportu zdar!

4

Komentáře

Celkem 0 komentářů v diskuzi

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb nám k tomu udělujete souhlas. Další informace.

OK

Open seminář Bořivoje Beránka

Máte zájem o seminář: