Používáte nástroj pro blokování reklamy. Pokud nám chcete pomoci, vypněte si blokování reklamy na našem webu. Zde najdete jednoduchý návod. Děkujeme.

Pomáhali jsme dětem z Klokánku

Lucie Weissová | 20. 9. 2018 | Vstoupit do diskuze

Na samém sklonku léta se ve Žlutých lázních konal první ročník Dne s klokanem, jehož výtěžek putoval na podporu dětí z Klokánku. Jedním z pořadatelů byl náš poradce Tomáš Takáč, a tak je nad slunce jasné, že jsme u toho nesměli chybět a stali se hlavním partnerem! A program stál skutečně za to.

Pomáhali jsme dětem z Klokánku

Rodinný den plný sportu, muziky a legrace, tak by se dala shrnout akce Den s klokanem, která se uspořádala na podporu projektu Klokánek spolku Fond ohrožených dětí. Děti i (dospělí) si zde mohli užít vystoupení zpěvačky Lucie Vondráčkové, kouzelníka Jana Komberce, zazpívat si s Láďou Křížkem, zpěváky ze Superstar Martinem Šafaříkem a Eliškou Ruskovou nebo poměřit síly s nejsilnějším mužem světa Jiřím Tkadlčíkem. Celým dnem provázela skvělá dvojka moderátorů – Slávek Boura a Dominik Port.

Cílem projektu Klokánek je umožnit dětem namísto ústavní výchovy přechodnou rodinnou péči, a to do doby, než se mohou vrátit zpět do své rodiny, nebo dokud se pro ně nenajde trvalá náhradní rodinná péče.

Den s klokanem zaštítila nezisková organizace Kultura na dlani, především ve spolupráci s hlavními partnery Partners Financial Services, Cathedral a Persum PR. Den s Klokanem navazuje na úspěšný Psáryfest, který proběhl v květnu 2018 za účasti našeho poradce Luboše Mrázika a Partners jako hlavního partnera.

A jak spolupráce s Kulturou na dlani vůbec vznikla, pořadatelé vysvětlují následovně: „Fantastická atmosféra a radost klientů Domova Laguna i hostů Psáryfestu 2018 nás inspirovaly k vytvoření dalšího projektu. Tomáš Takáč se na charitativní akci Partners setkal s Lucií, majitelkou Cathedral, slovo dalo slovo a rozhodli se uspořádat podobnou akci v Praze. A protože nás zrovna ke spolupráci oslovil Fond ohrožených dětí, vymysleli jsme společně toto zábavné, kulturně-sportovní odpoledne pro celou rodinu.“

 

4

Komentáře

Celkem 0 komentářů v diskuzi

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb nám k tomu udělujete souhlas. Další informace.

OK