Používáte nástroj pro blokování reklamy. Pokud nám chcete pomoci, vypněte si blokování reklamy na našem webu. Zde najdete jednoduchý návod. Děkujeme.

CrossFit závodníci poměřili síly ve vodě i na suchu

Lucie Weissová | 11. 7. 2018 | Vstoupit do diskuze

Stejně jako v minulém roce se Partners stali hlavním partnerem pekelných crossfitových závodů, v nichž své fyzično prověřilo 120 závodníků. Letošní výtěžek z dobrovolného vstupného putoval na podporu českobudějovického centra Bazalka, které pomáhá těžce postiženým dětem a mladým lidem do 26 let.

CrossFit závodníci poměřili síly ve vodě i na suchu

Ti nejlepší všestranní atleti z Česka i zahraničí se sjeli do BcrossGymu v Českých Budějovicích na týmové crossfitové závody. Čekali na ně disciplíny zacílené na silovou přípravu v rámci vzpírání, práci s vlastním tělem a fyzickou připravenost. Celková zdatnost se hodnotila jak na suchu, tak i ve vodě. Z těsného vítězství se nakonec radoval elitní tým Pražáci, který obhájil vítězství z prosince 2017.

Jak účastníci, tak téměř 400 fanoušků si dosyta užilo adrenalinovou, ale pohodovou atmosféru utkání, o jejíž hladký průběh se staral hlavní rozhodčí Jakub Brichta – jeden z nejlepších crossfiterů v ČR. 

Na závodech byl připravený bohatý doprovodný program – soutěže o ceny, taneční vystoupení nebo DJ a děti se mohly pobavit v kreslicím koutku či skákacím hradu.

Vybrané peníze z dobrovolného vstupného tentokrát pomáhaly Centru BAZALKA, nestátní neziskové organizaci, jejíž služby využívají klienti s těžkým kombinovaným postižením a s autistickými poruchami.

Po zkušenosti z minula jsme se v čele s finančním poradcem Martinem Frantíkem na závody moc těšili a akce opět předčila naše očekávání. 

 

2

Komentáře

Celkem 0 komentářů v diskuzi

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb nám k tomu udělujete souhlas. Další informace.

OK

Open seminář Bořivoje Beránka

Máte zájem o seminář: