Používáte nástroj pro blokování reklamy. Pokud nám chcete pomoci, vypněte si blokování reklamy na našem webu. Zde najdete jednoduchý návod. Děkujeme.

Velké POST INFO: Když se chce, tak jde všechno!

Lucie Weissová | 19. 6. 2018 | Vstoupit do diskuze

Jak vzniká závislost? Třeba tak, že na počátku roku uspořádáte úspěšnou akci a po pár měsících je poptávka po další „motivační a vzdělávací bombě“ natolik vysoká, že je potřeba zorganizovat novou. A tak se na červnovém Post Infu partnerství Petra Kroupy, Jitky Lucbauerové a ředitelství Jana Hárovníka a Davida Kundrta sešlo 300 lidí, kteří měli možnost zažít zdejší zapálenou atmosféru a učit se od svých zkušenějších kolegů.

Velké POST INFO: Když se chce, tak jde všechno!

Mise splněna. Cílem druhého letošního Post Infa bylo vytvořit skvělé podnikatelské prostředí s tvůrčí pozitivní atmosférou, pomoci přítomným s náborem nováčků a získat je pro naši myšlenku, filozofii i podnikatelskou příležitost. A to se do puntíku podařilo.

Do plzeňského Parkhotelu tentokrát dorazilo 70 ambiciózních nováčků, jejichž kvalitu si školitelé moc pochvalovali. Petr Kroupa Post Info považuje za jeden z nejdůležitějších systémových vzdělávacích prvků, kde mají nováčci příležitost zakusit zcela jiné prostředí, setkat se s nejlepšími z oboru, a to vše v dostatečně velkém počtu, což je velmi motivační. „Opět jsme ukázali, že nábor není problém, že lidem máme co nabídnout a kdo chce růst a něco pro to dělá, nábor se mu daří,“ zhodnotil Petr Kroupa.

Pro nováčky i ostřílené matadory

Na zkušenější spolupracovníky, rozdělené do 6 skupin podle doby působení v Partners, čekal „veletrh inspirace“ v podobě 36 vybraných kolegů, jež se s nimi podělili o fígle, co jim fungují v klientské práci, práci s nováčky – náboru a v manažerské práci. 

To ocenil třeba Jan Pantůček (D1), který na školení hovořil o manažerské práci. „Tento druh Post Infa vnímám jako vrcholnou akci zaměřenou nejen na přípravu a získání nových spolupracovníků, ale také jako zdroj inspirace a vzdělání pro ty zkušenější. Z tohoto pohledu se setkání opravdu vydařilo a rád bych poděkoval všem účastníkům za 100% přístup.“

Stejného názoru byl i David Kučera (D1). Ten si pochvaloval skvělé rozdělení tříd a v nich velkou pestrost školitelů. „Osobně jsem byl rád za skupinu D+, která pro mě byla velkou inspirací. Jsem rád, že jsme zařadili tato velká Post Infa do naše systému vzdělávání.“

Večer se vyhlásili ti nejlepší a nejrůstovější za uplynulé období a povyšovalo se do pozic. Například na M1 dosáhla Jana Knapíková, na M2 Aleš Voráček a na D2 samozřejmě David Kundrt. Ten se ke vzdělávacímu víkendu vyjádřil následovně: „Společné Post Info s partnerstvím Petra Kroupy a Jitky Lucbauerové bylo opět TOP akcí. V rámci dvou dnů se ve školicích místnostech protočilo přes 40 školitelů čili o inspiraci nebyla nouze.“

Následovalo nezávazné byznysové povídání a další výměna know-how.

A jak se Post Info líbilo Jitce Lucbauerové? „Když jsem v neděli odjížděla ze společného Post Infa našich ředitelství, měla jsem skvělý pocit z dobře zorganizované akce, která měla veliký smysl. Cítila jsem tu obrovskou energii a pozitivní atmosféru, kterou účastníci, od nováčků až po ředitele, dokázali vytvořit. Z vystoupení jednotlivých přednášejících, slavnostního večera i večerních diskuzí se mi potvrdil můj optimismus, že je nastartován stabilní trend růstu a rozvoje našich firem. Chtěla bych poděkovat všem, kdo se zasloužili o kvalitní průběh této akce a těším se příště.“

 

10

Komentáře

Celkem 0 komentářů v diskuzi

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb nám k tomu udělujete souhlas. Další informace.

OK