Používáte nástroj pro blokování reklamy. Pokud nám chcete pomoci, vypněte si blokování reklamy na našem webu. Zde najdete jednoduchý návod. Děkujeme.

VIP výšlap do hor

Lucie Weissová | 14. 6. 2018 | Vstoupit do diskuze

Členové VIP hypoklubu se vydali s kolegy z České spořitelny nasát inspiraci a čerstvý vzduch do plic na horu Sněžku. Jak si poradili s vrtkavým horským počasím?

VIP výšlap do hor

Moravské a východočeské křídlo VIP hypoklubu zažilo lehce adrenalinový teambuilding s Českou spořitelnou. Původní plán byl zřejmý: přežít výstup na Sněžku a dopřát si večerní ochutnávku piva.

Po příjezdu na Friesovy boudy na všechny čekalo krásné počasí a přednáška od Horské služby s informacemi, jak se chovat, aby se výlet obešel bez zásahu záchranářů. Což později mnozí ocenili. Večer přišly na řadu vášnivé diskuze o byznysu, spolupráci v rámci FSČS, ale samozřejmě nechyběla ani další témata.

Druhý den se netrpělivě obhlížely venkovní podmínky, které se však nejevily zcela ideálně. Přesto se 19 „hypoklubáků“ odhodlalo vystoupat za doprovodu silné mlhy, deště a větru až na vrchol. „Největší neznámou bylo počasí. Při příjezdu bylo nádherně, při odjezdu také, ale v den D se bohužel příliš nevydařilo. Vaši kolegové jsou však naprosto úžasní a ničeho se nezalekli. Druhý den ráno situaci komentovali slovy, že za slunečného počasí umí na Sněžku vystoupat každý," pochvalovala si Romana Stehlíková, manažer pro externí partnery z ČS.

Ti, kteří zůstali na hotelu, odpočívali ve wellnesu a večer si přítomní užili ještě trochu napětí díky čtvrtfinálovému zápasu Česko: USA. Utkání Češi sice prohráli, ale na místní dobrou náladu to nemělo žádný dopad. Po hokeji následoval sládek v místním pivovaru, který povykládal o tamějším pivu, a pokračovalo se v započatých hovorech z předešlého dne. Kdo chtěl, mohl zkusit pokořit hlavolamy od Buřinky, což se pochopitelně našim soutěživím poradcům líbilo. 

S námi prostě není nuda. 

 

4

Komentáře

Celkem 0 komentářů v diskuzi

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb nám k tomu udělujete souhlas. Další informace.

OK