Používáte nástroj pro blokování reklamy. Pokud nám chcete pomoci, vypněte si blokování reklamy na našem webu. Zde najdete jednoduchý návod. Děkujeme.

Pět kolaudací! Kamil Janda otevíral svou VIP kancelář ve velkém stylu

Lucie Weissová | 4. 5. 2018 | Vstoupit do diskuze – 1 komentář

Příjemné s užitečným spojil poradce Kamil Janda, který v Českých Budějovicích se svým týmem otevíral vlastní VIP poradenskou kancelář. Svůj úspěch se rozhodl oslavit rovnou pětkrát! Kamil totiž ví, jak důležité je budovat dobré vztahy i image a na svůj debut se řádně připravil.

Pět kolaudací! Kamil Janda otevíral svou VIP kancelář ve velkém stylu

Na otvíračku, jež probíhala několik dní po sobě, sezval obchodní partnery, centrálu, klienty a samozřejmě kolegy z Partners. „Splnili jsme si náš společný sen a jsem vděčný, že jsme se o naši radost mohli se všemi podělit. Potvrdilo se, že společně v týmu dokážeme cokoliv,‘‘ řekl spokojeně Kamil. V jeho kanceláři se nakonec protočilo kolem 150 hostů, kteří si mj. mohli pochutnat na občerstvení špičkového kuchaře Massima Orlanda, který v ČB provozuje věhlasné bistro.

Na akci nechyběla ani Andrea Tindlová z marketingového oddělení, která průběh zhodnotila následovně: „Hlavním pozitivem celé akce bylo osobní seznámení s obchodními partnery. Klienti zase měli možnost poznat ostatní kolegy, kteří v kanceláři fungují. Díky tomu bude vzájemná komunikace daleko příjemnější. Všichni v Kamilově týmu táhnou za jeden provaz, mají naprosto skvělé pracovní i mimopracovní vztahy, což se odráží i navenek.“ Celé čtyři dny panovala skvělá atmosféra a ohlasy byly jen pozitivní. Tak ať se daří!

5

Komentáře

Celkem 1 komentář v diskuzi

Příspěvek s nejvíce kladnými hlasy

Helena Tomková | 8. 5. 2018 09:53

Kamile, srdečně ti blahopřeji ke krásným prostorám, ale hlavně ti přeji mraky úspěchů a stále hodně pohody, kterou kolem sebe rozdáváš. Jsi pro nás v Praze velkou inspirací a já osobně ti skutečně fandím! )))

+4
+
-

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb nám k tomu udělujete souhlas. Další informace.

OK