Používáte nástroj pro blokování reklamy. Pokud nám chcete pomoci, vypněte si blokování reklamy na našem webu. Zde najdete jednoduchý návod. Děkujeme.

Petr Kroupa zve na konferenci Tajemství obchodu

Markéta Daxnerová | 20. 2. 2018 | Vstoupit do diskuze

Ve čtvrtek 5. dubna 2018 se v pražském Fóru Karlín koná konference Tajemství obchodu. Jedním z řečníků bude i náš Partner Petr Kroupa. Nenechte si ujít jeho vystoupení na téma: Jak motivovat sebe a tým.

Petr Kroupa zve na konferenci Tajemství obchodu

Motem konference Tajemství obchodu, která se koná pod záštitou vydavatelství First Class Publishing, jsou slova Roberta T. Kiosakiho: „Buď za svůj život převezmete zodpovědnost, nebo budete celý život poslouchat rozkazy.“ Podle organizátorů akce se jedná o unikátní a největší konferenci svého druhu v ČR. „Nabízí možnost zažít největší česká jména přímého prodeje v jeden den, na jednom podiu nebo dokonce u jednoho stolu v panelové diskuzi. 11 inspirujících vzorů. 11 poutavých témat. 11 tajemství obchodu.“ To vše pod moderátorským vedením Petra Casanovy, zakladatele FirstClass.cz a BusinessLeaders.cz.

Podívejte se na pozvánku na akci od Petra Kroupy, jednoho z našich Partnerů!


Cena standardní vstupenky je 3999 Kč. Více na webu tajemstviobchodu.cz.

10

Komentáře

Celkem 0 komentářů v diskuzi

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb nám k tomu udělujete souhlas. Další informace.

OK