Používáte nástroj pro blokování reklamy. Pokud nám chcete pomoci, vypněte si blokování reklamy na našem webu. Zde najdete jednoduchý návod. Děkujeme.

Zavítali jsme na Krkonošské pivní slavnosti. Samozřejmě kvůli Krakonošovi

Lucie Weissová | 8. 9. 2017 | Vstoupit do diskuze

Snad celý Královehradecký kraj se 12. srpna vydal oslavit 20. narozeniny Krkonošských pivních slavností. A protože se v Partners bavíme rádi a shodou okolností je i pro nás rok 2017 významný nejen kvůli 10. výročí od založení, nemohli jsme ve Vrchlabí chybět.

Zavítali jsme na Krkonošské pivní slavnosti. Samozřejmě kvůli Krakonošovi

Záštitu nad slavnostmi z řad Partners převzala ta nejpovolanější – finanční poradkyně Michaela Martincová, pro níž je účast srdeční záležitostí, neboť ve Vrchlabí žije a působí. „Na této akci jsem se podílela již v minulých ročnících i sama, a proto mi přišlo krásné spojit výročí naší firmy s výročím našich slavností, “ vysvětluje Michaela Martincová (VIP Consultant IV).

I když se jednalo o velebení chmelového moku, program si užili jak dospělí, tak především děti, pro něž byl připravený bohatý program v podobě zábavného dětského parku. V něm si nejmenší mohli zazpívat písničky s kamarády ze Zpívánek nebo se setkat s oblíbeným Michalem Nesvadbou. Hlavní atrakcí se stal Partners skákací hrad a stánek, kde se horlivě soutěžilo o ceny, vyplňovaly se dotazníky finanční gramotnosti a také poctivě mlsalo. Každý soutěžící byl totiž odměněn naší trošku netradiční tyrkysovou zmrzlinou.

V areálu se návštěvníci potkávali s nefalšovaným Krakonošem, fotili ve stylové fotobedně, koštovali piva nových i tradičních značek a připíjeli rockové legendě OLYMPIC, která už je na scéně úctyhodných 55 let. Na pódiu se dále vystřídal třeba Marek Ztracený s kapelou, Flendrs nebo Abde a Sharlota.

„Byla to skvělá akce a jsem hrozně ráda, že takové události Partners podporuje. Lidé byli opravdu milí a myslím, že ocenili, že krom našeho loga a značky mohli poznat konkrétní tváře nás poradců,“ uzavřela Michaela Martincová.    

12

Komentáře

Celkem 0 komentářů v diskuzi

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb nám k tomu udělujete souhlas. Další informace.

OK