Používáte nástroj pro blokování reklamy. Pokud nám chcete pomoci, vypněte si blokování reklamy na našem webu. Zde najdete jednoduchý návod. Děkujeme.

Soutěž Projekt roku 2016 je v plném proudu. Hlaste se!

17. 6. 2016 | Vstoupit do diskuze

Chcete jet na Partners Event? Jednou z možností jak se nominovat je již tradiční soutěž Projekt roku. Neváhejte a přihlaste své zajímavé nápady, jak získat nové klienty či spolupracovníky.

Soutěž Projekt roku 2016 je v plném proudu. Hlaste se!

Soutěž PROJEKT ROKU podporuje získávání nových spolupracovníků či klientů prostřednictvím zajímavých a neotřelých aktivit. Účast není vůbec složitá. Hlavní je mít zajímavý nápad a touhu jej zrealizovat. Neváhejte, napište nám na alias projekty@partners.cz a jeďte za odměnu na Partners Event.

V loňském ročníku zvítězila Jana Hubená (M1) se svým projektem charitativního maškarního „Zvěřince“ v pražských Kbelích. Uspořádala akci, na kterou dorazilo více než 100 lidí všech věkových kategorií. Celým večerem provázely profesionální moderátorky a nechyběla zábava a soutěže pro děti. Výtěžek z akce darovala Jana Základní škole Kbely na nákup školních potřeb.

Inspiraci z dalších projektů a pravidla celé soutěže najdete na Wiki.

82

Komentáře

Celkem 0 komentářů v diskuzi

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb nám k tomu udělujete souhlas. Další informace.

OK