Používáte nástroj pro blokování reklamy. Pokud nám chcete pomoci, vypněte si blokování reklamy na našem webu. Zde najdete jednoduchý návod. Děkujeme.

Pěnivé fotbalové odpoledne v Králíkách

Partners | 27. 6. 2017 | Vstoupit do diskuze

Podporujeme kluky z fotbalového klubu Jiskra 2008 v Králíkách. Na závěr úspěšné sezóny jim Partners v čele s Kateřinou Dzurovou (M1) spolu s dobrovolnými hasiči připravili pořádné překvapení – pěnu přes celé hřiště. Užili si to všichni!

Pěnivé fotbalové odpoledne v Králíkách

„Výsledek akce je nejen dobrý pocit z rozzářených dětských očí, ale hlavně obrovský pokrok směrem dopředu v rámci budování značky Partners. Společně s kolegy z naší kanceláře jakoukoli možnost propagace touto cestou vítáme a vidíme obrovské posuny v povědomí lidí, které nám přinesou nejen nové klienty ale hlavně navázání spolupráce s firmami v okolí a budování týmu. Naši kluci z Jiskra 2008 každý zápas mají na hrudi logo Partners a tím nesou naši vizi dál po celé republice. Děkujeme nejen jim ale hlavně všem pořadatelům, rodičům a sponzorům za nádherné odpoledne,“ komentuje akci v Králíkách její spoluorganizátorka Kateřina Dzurová (M1). Děkujeme a těšíme se na další!

16

Komentáře

Celkem 0 komentářů v diskuzi

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb nám k tomu udělujete souhlas. Další informace.

OK