Používáte nástroj pro blokování reklamy. Pokud nám chcete pomoci, vypněte si blokování reklamy na našem webu. Zde najdete jednoduchý návod. Děkujeme.

Partners opět zářili na crossfitových závodech v Českých Budějovicích

Partners | 24. 8. 2017 | Vstoupit do diskuze

Možná si vzpomínáte na nedávný článek o prvním ze série crossfitových závodů Bcross Challenge v Českých Budějovicích. Partners na něm byli dobře vidět a nejinak tomu bylo u druhého srpnového podniku Big Summer Bcross Games, kterého se zúčastnilo 168 atletů z celé České republiky a navštívilo jej přes 400 lidí.

Partners opět zářili na crossfitových závodech v Českých Budějovicích

„Jednalo se o dvoudenní atletické závody v Českých Budějovicích. Oba dva dny zahájily WOD (Workout of the Day – trénink dne) na letní plovárně.  Sobotní část jsme bohužel kvůli nepřízni počasí museli přestěhovat do vnitřních prostor gymu, nicméně vůbec ničemu to nevadilo. Neděle proběhla podle plánu na atletickém stadionu. Tam nás trošku pozlobily povětrnostní podmínky, ale vše jsme ustáli,“ přibližuje náš poradce Karel Valek, který, stejně jako u minulého závodu, převzal spolu s Editou Smržovou a Olgou Školaudy záštitou nad propagací naší značky. S cenami pro soutěžící opět pomohla Executive manažerka Andrea Gallistlová.

I tentokrát každý ze závodníků, judges, pořadatelů i pomocníků dostal dress s logem Partners a slovy „Kryjeme vám záda“, nechyběly ani prezentační předměty, bannery, či fotostěna. Každý kdo se zúčastnil doprovodných soutěží, odcházel s krásným náramkem Partners, který se všem moc líbil. Program oproti minulému závodu obohatil skákací hrad Partners, který měl obrovský úspěch! Zaskákal si v něm i synek bývalého hokejisty NHL Aleš Kotalík. A k hvězdným návštěvníkům akce patřil i fotbalista Karel Poborský.

Také během tohoto závodu bylo vstupné na akci dobrovolné a vybraná částka putovala na podporu dětského domova v Horní Plané. Několik dětí se dokonce celé akce účastnilo a díky Partners si to náležitě užily. „Vybrané vstupné v náš prospěch bylo už jen posledním střípkem do mozaiky dokonalosti. Dětem se na stadionu moc líbilo a ještě teď ze zážitku žijí. Doufejme, že nadšení do cvičení vydrží co nejdéle. Nejde jen o vytržení ze stereotypu života v Horní Plané a výlet do krajského města, ale také motivaci k proaktivnímu zdravému životnímu stylu, který jednoznačně funguje jako prevence patologického chování. Moje „díky“ je tedy opravdu širokospektrální,“ uvedl vychovatel dětského domova Cyril Nováček.

11

Komentáře

Celkem 0 komentářů v diskuzi

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb nám k tomu udělujete souhlas. Další informace.

OK