Používáte nástroj pro blokování reklamy. Pokud nám chcete pomoci, vypněte si blokování reklamy na našem webu. Zde najdete jednoduchý návod. Děkujeme.

Jede se do Vietnamu!

18. 4. 2017 | Vstoupit do diskuze

Nejrůstovější manažeři a ředitelé Partners v období od února do srpna 2017 si v listopadu vychutnají Hot Trip do Vietnamu. A bude rozhodně stát za to. Dovolená v této asijské zemi je o krásné přírodě, vynikající kuchyni, přívětivých lidech, nedotčených plážích i tyrkysovém moři.Nastartujte svůj byznys už dnes a pojeďte s námi!

Jede se do Vietnamu!

Velké luxusní motivační cesty v podobě Hot Tripů jsou v Partners již tradicí. Vypravili jsme se už například na Havaj, Jihoafrické republiky nebo naposledy do Laponska. A vždy je na co vzpomínat.

„Hot Trip do Laponska byl samozřejmě úžasný a fakt wau. Moc se mi to líbilo. Pro mě tripy znamenaly a znamenají potkat se s přáteli, kolegy a pobavit se s nimi na jiné úrovni. V mnoha případech je to pro mě o tom zamyslet se, kam jdu, jak se tam dostanu a jaké to bude, až toho dosáhnu a také jací budou lidé, se kterými tam jdu. Jak budeme žít, trávit dovolené, společně pařit, užívat si života a také jaké výzvy budeme řešit za deset dvacet let. 

Tripy jsou super kombinace adrenalinu, sportu, inspirace, legrace a nových podnětů. Zároveň skvělá možnost potkat se s Petrem B. a Radimem L. a dalšími Partnery, vzít si od nich zpětnou vazbu a vidět také jak žijí a chovají se mimo kancelář,“ pochvaluje si Senior Director Michal Krejčí.

Nezapomenutelné zážitky přineslo Laponsko také Directorovi Janu Pummerovi. Užil si zejména divokou noční jízdu lesem na sněžném skútru s pár dalšími podobnými blázny.

Chcete si přivést podobné vzpomínky z Vietnamu? S Partners máte šanci a navíc zadarmo! Za výsledky a růst svého byznysu za období únor až srpen 2017 si letošní Hot Trip užije 35 osobností napříč pozicemi. Patnáct manažerů navíc automaticky i s životním partnerem, ostatní mají možnost za svoji drahou polovičku doplatit.

Na HOT Trip se může těšit 35 osobností v tomto složení:

Pozice

D2

D1

M3

M2

M1

FR

Počet výherců

2

4

6

8

11

4

Partner

1

1

3

3

5

2

Jaká jsou kritéria pro růst? U franšíz musí být alespoň 20 %, u M1 40 %, u M2 25 %, u M3 15 % a 5 % u D. Za soutěžní období je zároveň potřeba dosáhnout minimálního kvalifikačního obratu, který je u franšíz a M1 10 000 BJ včetně servisních jednotek. Pro M2 je minimální výkon 17 500 BJ, pro M3 35 000 BJ a pro D1 70 000 BJ z toho paralelní struktura maximálně 50 %. Pořadí a růsty se počítají dle kariérových BJ, které zahrnují i PAYG. Důležitá je také proplacenost, která nesmí být nižší než 75 %. Franšízy musí uzavřít také minimálně 20 Partners kont.

Mekong, pho i vojenský tábor

Vietnam na mapě připomíná dlouhého hada, který se klikatí podél Jihočínského moře. Od severu k jihu měří více než dva tisíce kilometrů a nabízí nespočet zajímavých míst a zážitků. Na své si zde přijdou milovníci pěší turistiky, cyklistiky, windsurfingu, potápění, starobylých památek i dobrého jídla.

Partners v této exotické zemi stráví celkem týden, během kterého se mimo jiné vypraví na ostrov Tan Phong na řece Mekong, který je proslavený svými ovocnými sady. Budou ho poznávat na lodích i na kole a seznámí se zde i s kulturou místních lidí, společně, s nimiž si upečou tradiční ovocný koláč. Jestli je totiž na světě něco, co spojuje lidi, je to právě jídlo, a tím je Vietnam vyhlášený.

Míchají se zde vlivy francouzské kuchyně s dokonalou kombinací čerstvých bylinek, zeleniny, rýže, mořských plodů a kořeněného masa. Kdo ještě neochutnal pho nebo jarní závitky jakoby nebyl.

Vydáme se ale i za poznáním temnější stránky Vietnamu. S pomocí GPS a map budeme hledat vojenský tábor partyzánů z Vietnamské války. Přejdeme přitom zavodněná rýžová pole, kde je možné pozorovat vzácné ptáky. Na programu je toho ale ještě mnohem více. Radim Lukeš se právě rozhoduje, jestli se mimo jiné vydáme ještě do thajského Bangkoku nebo na vietnamský ostrov Phu Quoc. Ať už to bude první nebo druhá možnost, Radim vzkazuje: „Zamakejte, protože to bude stát za to!“

16

Komentáře

Celkem 0 komentářů v diskuzi

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb nám k tomu udělujete souhlas. Další informace.

OK