Používáte nástroj pro blokování reklamy. Pokud nám chcete pomoci, vypněte si blokování reklamy na našem webu. Zde najdete jednoduchý návod. Děkujeme.

Dětský den ve Zlaté Koruně: Děti nadchnul poník

Partners | 20. 6. 2017 | Vstoupit do diskuze

Na začátku června uspořádali Partners pod vedením Andrey Gallistlové (M2) dětský den v malebné vesničce Zlatá Koruna nedaleko Českého Krumlova. Cílovou skupinou byli zejména klienti, pro které se snaží každý rok uspořádat nějakou zajímavou akci, aby měli možnost potkat se i při neformální příležitosti. Letos se dětského dne zúčastnilo 77 dětí, takže včetně rodičů a přátel se jednalo o event pro téměř 200 lidí.

Dětský den ve Zlaté Koruně: Děti nadchnul poník

„Počasí nám letos vyšlo vskutku na výbornou, když už od rána bylo ke 30 stupňům. Děti mohly navštívit různá stanoviště - jízdu na poníkovi, skákací hrad, opékání špekáčků a skákání v pytli. Menší děti jsme nemohli odlákat od skákacího hradu a asi nejvíce nadšené byly z poníka, se kterým se každý vyfotil a udělal menší okruh přírodou. Po absolvování jednotlivých stanovišť se děti přesunuly do cíle, kde každé dostalo drobný dárek. Během soutěžení svých ratolestí si měli dospělí možnost popovídat a atmosféru dokresloval DJ, který hrál nejdříve pro děti a s postupujícím časem přeladil na dospělé,“ popisuje Andrea Gallistlová s tím, že už má z akce několik pozitivních ohlasů a určitě plánuje další ročník. Již nyní má totiž několik nápadů, jak dětský den ještě vylepšit.

17

Komentáře

Celkem 0 komentářů v diskuzi

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb nám k tomu udělujete souhlas. Další informace.

OK