Používáte nástroj pro blokování reklamy. Pokud nám chcete pomoci, vypněte si blokování reklamy na našem webu. Zde najdete jednoduchý návod. Děkujeme.

Den úspěšných podnikatelů 2016: Rozvíjejte svůj objevený potenciál

Radek Brož | 22. 8. 2016 | Vstoupit do diskuze

„Podařilo se nám téměř neuvěřitelné,“ komentuje ředitelka HR a vzdělávání Gábina Beránková Kudrnová jména hostů, kteří jsou na letošním ročníku oblíbené akce Den úspěšných podnikatelů skutečně exkluzivní. Posuďte sami předtím, než si v diáři zvýrazníte datum 12. října!

Den úspěšných podnikatelů 2016: Rozvíjejte svůj objevený potenciál

Významného podnikatele, matematika, pedagoga, bojovníka proti korupci Karla Janečka určitě znáte. Načerpejte inspiraci od neuvěřitelně aktivního člověka, který se zabývá obchodováním s finančními deriváty a dokázal vydělat miliardy na halířových rozdílech v algoritmicky řízeném obchodování. Janeček také přednáší na Univerzitě Karlově a je zakladatelem Nadačního fondu proti korupci i Nadačního fondu Neuron na podporu vědy.

Úžasná osobnost Eliška Hašková Coolidge strávila svou kariéru po boku pěti amerických prezidentů a dnes kromě jiného učí společenskému a diplomatickému protokolu. V Bílém domě založila Kancelář prezidentských zpráv, jejímž úkolem je zajišťovat styk s veřejností, a jako její vedoucí pracovala 18 let. Po revoluci se vrátila do Čech, kde se jako mentorka věnuje leadershipu, vyučování etikety a nadační činnosti.

Kdo bude celým dnem provázet?
Jako moderátoři se představí úspěšná ředitelka a mentorka KRISTÝNA ŽŮRKOVÁ (D2) a ombudsman, školitel a VIP poradce naší společnosti BOŘIVOJ BERÁNEK.

Kdo na této akci nesmí chybět?
Žádný lídr, který rád potkává inspirativní osobnosti a chce se rozvíjet spolu s nimi.

Jak se přihlásit?
Přes manažer seminářů. Abyste tam tuto konkrétní akci našli, je potřeba v kalendáři zadat, že chcete vidět i říjen 2016.

Mohu pozvat i svého klienta nebo jiného hosta?
Určitě! Pro svého hosta (budoucího spolupracovníka, váženého klienta, …) navíc získáte vstupenku s 15% slevou. Přihlašovat je můžete také v manažeru seminářů a nezapomeňte do poznámky uvést, o jakého hosta se jedná.

Mohu i já položit hostům otázku?
Rozhodně! Neváhejte a ptejte se. Své dotazy můžete už teď zasílat na zuzana.novakova@partners.cz

Kdy a kde nesmím chybět?
12. října od 9.15 v TOP Hotelu Praha.

 

90

Komentáře

Celkem 0 komentářů v diskuzi

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb nám k tomu udělujete souhlas. Další informace.

OK