Používáte nástroj pro blokování reklamy. Pokud nám chcete pomoci, vypněte si blokování reklamy na našem webu. Zde najdete jednoduchý návod. Děkujeme.

Crossfit závodníci rozproudili krev účastníků BC Challenge. V dresech Partners

Partners | 14. 7. 2017 | Vstoupit do diskuze

Spojili jsme síly s lehce adrenalinovými crossfitovými závody Bcross Challenge a stali se partnery všech tří akcí naplánovaných na rok 2017.

Crossfit závodníci rozproudili krev účastníků BC Challenge. V dresech Partners

Spolupráce Bcross Challenge a Partners odstartovala na akci s názvem Start Bcross Challenge, která se konala v nově otevřeném Bcross GYMu v Českých Budějovicích. Vstupné bylo dobrovolné a vybrané peníze putovaly na podporu dětského domova Horní Planá. Události se zúčastnili jak začátečníci, tak pokročilí mladí sportovci a bylo se rozhodně na co koukat. Příbuzní a fanoušci adrenalinové podívané své favority povzbuzovali a nebyla nouze ani o napínavé okamžiky. 

Každý ze závodníků, judges, pořadatelů i pomocníků dostal dres s logem Partners a atleti si odnesli balíček s dárkovými předměty. Pro návštěvníky si Partners připravili dvě soutěže o pobytové zájezdy a večeře - první na téma finanční gramotnosti a zkušenosti s finančním plánováním, druhou formou facebookové fotosoutěže. 

Záštitu nad závody z řad našich poradců převzali Karel Válek a Edita Smržová. „Účastníkům se akce líbila a my byli pro změnu nadšení z účastníků, s nimiž jsme si příjemně popovídali. Už teď se moc těšíme na srpnovou událost Big Summer Bcross Games,"říká finanční poradce Karel Válek.  

 

25

Komentáře

Celkem 0 komentářů v diskuzi

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb nám k tomu udělujete souhlas. Další informace.

OK